REZARVASYON TEL

+90 212 875 12 12

Nerdeyiz

B.O.S.B 2 Cad B.Düzü

Rezarvasyon E-mail

info@mumcularkiralikesyadepolama.com
Online Rezarvasyon

Kiralık Ev Eşya Depolama

1972 yılında kurulan Mumcular Çelik firmasının yan kuruluşu olan Mumcular Kiralık Eşya Depolama firmamız , Evinizde fazla gördüğünüz ve yeriniz olmadığı eşyalarınızı, taşıma sırasında veya tadilat nedeniyle eşyalarınıza zarar gelmesini istemediğiniz durumlarda kiralık ev eşya depolama hizmetimine ihtiyaç duyduğunuzda 100% müşteri memnuniyeti prensibi ile bu hizmeti sunmaktadır. Beylikdüzü,Büyükçekmece,Avcılar,Gürpınar,Yakuplu,
Mimarsinan,Mimaroba kiralık ev eşya depolama hizmetimizle eşyalarınız kiralık depomuzda güvenle depolanmakta herhangi bir zarar gelmeksizin ilk günkü gibi korumaktadır.

Mumcular Kiralık eşya deposu Mumcular Çelik Kuruluşu'dur. 1972 Yıllında kuruluşundan beri gelen mumcular çelik kurumsal misyonunu devam ettirmektedir. Bölgesindeki tüm yeniliklere öncü olan mumcular kiralık eşya depolama beylikdüzü kiralık ev eşya deposu,büyükçekmece kiralık ev eşya deposu,avcılar kiralık ev eşya deposu ve çevresindeki tüm ilçelere 100% güvenilir kiralık eşya depolma hizmeti vermektedir.

placeholder